Suplování:   Středa 11.1.2017

datum výpisu: 11.1.2017 (8:46)

Změny v rozvrzích tříd:

1.P

3.hod

ČJ

 

(151)

přesun <<

Bušová Lucie

z 6.hod

 

3.hod

ČJ

FJZ

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

3.hod

FJ

FJP

 

odpadá

 

(Zi)

 

4.hod

FJ

FJZ

(351)

supluje

Musilová Martina

(Zi)

 

6.hod

ČJ

FJZ

(151)

přesun <<

Bušová Lucie

z 3.hod

 

6.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

AJ

A4

 

odpadá

 

(Kr)

 

7.hod

AJ

A2

 

odpadá

 

(Tr)

1.R

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ke)

 

7.hod

AJ

A4

 

odpadá

 

(Kr)

 

7.hod

AJ

A2

 

odpadá

 

(Tr)

1.S

5.hod

M

M3

(351)

supluje

Benák Jaroslav

(Vy)

1.T

3.hod

Z

 

(302)

přesun <<

Hrbek Filip

z 6.hod

 

3.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Ba)

 

5.hod

M

M3

(351)

supluje

Benák Jaroslav

(Vy)

 

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

ČJ

   

odpadá

 

(No)

2.J

5.hod

ČJ

 

(253)

supluje

Nováková Nina

(Ke)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Mu)

2.K

3.hod

Fy

 

(403)

navíc

Kazda Martin

 
 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ke)

 

5.hod

VV

Vv

 

odpadá

 

(Ba)

 

6.hod

VV

Vv

 

odpadá

 

(Ba)

 

7.hod

M

DH

 

odpadá

 

(Kz)

2.L

6.hod

FJ

Fj

 

odpadá

 

(Zi)

 

7.hod

VV

Vv

 

odpadá

 

(Ba)

 

8.hod

HV

Hv

 

odpadá

 

(Pi)

 

8.hod

VV

Vv

 

odpadá

 

(Ba)

2.M

1.hod

M

VV

(204)

spojí

Soukupová Leona

(Ba)

 

2.hod

VV

VV

(353)

supluje

Pelcová Markéta

(Ba)

3.E

1.hod

Fy

 

(351)

navíc

Benák Jaroslav

 
 

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ru)

 

3.hod

ZSV

 

(153)

navíc

Juříková Jana

 
 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Vy)

 

4.hod

M

M5

(154)

supluje

Soukupová Leona

(Ru)

 

5.hod

Ch

 

(154)

navíc

Šulcová Ludmila

 
 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Ju)

 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Bn)

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

3.F

2.hod

FJ

FJ

(354)

supluje

Tomášková Renata

(Zi)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Ka)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Ka)

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

3.G

4.hod

M

M5

(154)

supluje

Soukupová Leona

(Ru)

 

5.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Ka)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Ka)

3.H

7.hod

AJ

A1

 

odpadá

 

(So)

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

4.A

1.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

2.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

6.hod

ČJ

 

(152)

supluje

Pachtová Iva

(Ru)

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 9.1. (Po) 3.hod

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

4.B

1.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

2.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

7.hod

ČJ

 

(254)

supluje

Pachtová Iva

(Ke)

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

4.C

1.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

2.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

5.hod

FJ

F

 

odpadá

 

(Zi)

 

6.hod

Bi

 

(253)

přesun <<

Damašková Pavlína

z 8.hod

 

8.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

4.D

1.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

2.hod

SChe

ChS7

 

odpadá

 

(Ke)

 

9.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

10.hod

DGV

DG0

 

odpadá

 

(Kjm)

 

Zpracováno v systému Bakaláři