Suplování:   Úterý 13.3.2018

datum výpisu: 12.3.2018 (10:26)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.R

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

3.J

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

       

3.K

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

       

3.L

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

       

3.M

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

AkŠ

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.U

3.hod

D

 

(458)

navíc

Jeníčková Jitka

 
 

3.hod

TV

TVD1

 

odpadá

 

(Da)

 

3.hod

TV

TVD3

 

odpadá

 

(Mo)

 

3.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(Ba)

 

3.hod

HV

HV1

 

odpadá

 

(Li)

 

4.hod

Fy

 

(305)

navíc

Geri Adam

 
 

4.hod

TV

TVD1

 

odpadá

 

(Da)

 

4.hod

TV

TVD3

 

odpadá

 

(Mo)

 

4.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(Ba)

 

4.hod

HV

HV1

 

odpadá

 

(Li)

 

5.hod

Ch

 

(254)

navíc

Krchová Tereza

 
 

5.hod

ČJ

ŠpFz

 

odpadá

 

(Be)

 

5.hod

ŠJ

ŠJz

 

odpadá

 

(Vm)

 

6.hod

ČJ

ŠJz

 

odpadá

 

(Be)

 

6.hod

ŠJ

ŠJp

 

odpadá

 

(Vm)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Kch)

1.V

3.hod

Z

 

(252)

navíc

Vašáková Hana

 
 

3.hod

TV

TVD1

 

odpadá

 

(Da)

 

3.hod

TV

TVD3

 

odpadá

 

(Mo)

 

3.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(Ba)

 

3.hod

HV

HV1

 

odpadá

 

(Li)

 

4.hod

D

 

(252)

navíc

Foucart Martina

 
 

4.hod

TV

TVD1

 

odpadá

 

(Da)

 

4.hod

TV

TVD3

 

odpadá

 

(Mo)

 

4.hod

VV

VV1

 

odpadá

 

(Ba)

 

4.hod

HV

HV1

 

odpadá

 

(Li)

1.X

3.hod

Bi

 

(253)

navíc

Tomášková Renata

 
 

3.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Pa)

 

4.hod

Bi

 

(253)

změna

Tomášková Renata

 
 

5.hod

Fy

 

(253)

navíc

Geri Adam

 
 

5.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(Ba)

 

5.hod

IKT

Vv1

 

odpadá

 

(Fr)

 

6.hod

CCh

Vv2

(404)

navíc

Krchová Tereza

 
 

6.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(Ba)

 

7.hod

CCh

Vv2

(404)

navíc

Krchová Tereza

 
 

7.hod

IKT

Vv1

(356)

navíc

Friedrichová Mira

 
 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Ge)

 

9.hod

CCh

Vv2

 

odpadá

 

(Kch)

 

10.hod

CCh

Vv2

 

odpadá

 

(Kch)

2.P

1.hod

M

M2

(153)

změna

Horová Pavlína

 
 

2.hod

ZSV

 

(151)

navíc

Aubrecht Radek

 
 

2.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Br)

 

3.hod

D

 

(151)

supluje

Foucart Martina

(Br)

 

5.hod

ČJ

FJP

 

odpadá

 

(Pe)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(Va)

2.S

1.hod

Bi

 

(305)

změna

Damašková Pavlína

 
 

2.hod

AJ

A1

(403)

změna

Musílková Hana

 
 

2.hod

AJ

A2

(305)

změna

Třikačová Lucie

 
 

3.hod

M

ŠJ

(305)

spojí

Soukupová Leona

(Vm)

 

3.hod

M

NJ

(305)

změna

Soukupová Leona

 
 

4.hod

Bi

 

(254)

supluje

Damašková Pavlína

(Pa)

 

5.hod

M

 

(305)

změna

Soukupová Leona

 
 

6.hod

M

NJ

(305)

spojí

Soukupová Leona

(Ki)

 

6.hod

M

ŠJ

(305)

změna

Soukupová Leona

 

2.T

1.hod

M

ŠJ

(403)

změna

Soukupová Leona

 
 

2.hod

AJ

A1

(403)

změna

Musílková Hana

 
 

2.hod

AJ

A2

(305)

změna

Třikačová Lucie

 
 

3.hod

ZSV

 

(403)

změna

Aubrecht Radek

 
 

4.hod

M

 

(403)

supluje

Soukupová Leona

(Hb)

 

5.hod

D

 

(403)

změna

Juříková Jana

 

3.J

9.hod

TV

TvD4

 

odpadá

 

(Ki)

 

10.hod

TV

TvD4

 

odpadá

 

(Ki)

3.K

9.hod

TV

TvD4

 

odpadá

 

(Ki)

 

9.hod

TV

Chl2

 

odpadá

 

(Mo)

 

10.hod

TV

TvD4

 

odpadá

 

(Ki)

 

10.hod

TV

Chl2

 

odpadá

 

(Mo)

3.L

9.hod

TV

Chl2

 

odpadá

 

(Mo)

 

10.hod

TV

Chl2

 

odpadá

 

(Mo)

3.M

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Hb)

 

9.hod

TV

Chl2

 

odpadá

 

(Mo)

 

10.hod

TV

Chl2

 

odpadá

 

(Mo)

4.E

6.hod

TV

TV5

(Vl)

přesun <<

Damašková Pavlína

z 8.hod

 

7.hod

TV

TV6

 

odpadá

 

(Ka)

 

8.hod

TV

TV6

 

odpadá

 

(Ka)

 

8.hod

TV

TV5

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.F

1.hod

ŠJZ

ŠJZ

 

odpadá

 

(Vm)

 

2.hod

ŠJZ

ŠJZ

 

odpadá

 

(Vm)

 

4.hod

AJ

A1

(204)

změna

Armstrong Ross

 
 

5.hod

AJ

A1

(204)

změna

Armstrong Ross

 
 

6.hod

TV

TV5

(Vl)

přesun <<

Damašková Pavlína

z 8.hod

 

8.hod

TV

TV5

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.G

1.hod

ŠJZ

ŠJZ

 

odpadá

 

(Vm)

 

2.hod

ŠJZ

ŠJZ

 

odpadá

 

(Vm)

 

3.hod

M

M1

(251)

změna

Horová Pavlína

 
 

3.hod

M

M4

(204)

změna

Svobodová Irena

 
 

4.hod

ČJ

 

(251)

supluje

Šulcová Ludmila

(Br)

 

6.hod

TV

TV5

(Vl)

přesun <<

Damašková Pavlína

z 8.hod

 

7.hod

TV

TV6

 

odpadá

 

(Ka)

 

8.hod

TV

TV6

 

odpadá

 

(Ka)

 

8.hod

TV

TV5

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.H

1.hod

ŠJZ

ŠJZ

 

odpadá

 

(Vm)

 

2.hod

ŠJZ

ŠJZ

 

odpadá

 

(Vm)

 

3.hod

M

M1

(251)

změna

Horová Pavlína

 
 

4.hod

ČJ

NJz

(153)

supluje

Škorpíková Dagmar

(Be)

 

6.hod

TV

TV5

(Vl)

přesun <<

Damašková Pavlína

z 8.hod

 

7.hod

TV

TV6

 

odpadá

 

(Ka)

 

8.hod

TV

TV5

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

TV

TV6

 

odpadá

 

(Ka)

Pedagogický dohled u třídy:

2.R, 1.- 10. hod - Hrbek Filip, Karásková Olga, Kimlová Jitka, Moravec Daniel

 

Zpracováno v systému Bakaláři